GÖRÜNTÜLÜ YAYINCI KAZANÇ LİSTESİ

GÖRÜNTÜLÜ YAYINCI KAZANÇ LİSTESİ

GÖRÜNTÜLÜ YAYINCI KAZANÇ POLİTİKASI

İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri de Görüntülü yayın yaparak para kazanmadır. Görüntülü yayın yapmak için bize başvurduysanız. Görüntülü yayın için kullanacağınız uygulama gayet basit bir işleyişe sahip olup güven ile düzenli veya part time olarak gelir elde edebileceğiniz bir platformdur. Para kazanmaya başlamadan önce Görüntülü Yayıncı Kazanç Politikası'na göz atabilirsiniz. Öncelikle Mico Live, yakın çevrede veya dünyadaki yeni insanlarla anında sohbet etmenize izin veren büyük ve popüler sosyal sohbet uygulamalarından biridir. Mico, sosyal sohbet deneyiminizi güvenli, kolay ve eğlenceli hale getirir. Mico Live'de metin mesajı, sesli sohbet, görüntülü sohbet ve daha fazlasını sağlar.

GÖRÜNTÜLÜ YAYINCI KAZANÇ POLİTİKASI

Mico Live görüntülü canlı yayıncı maaş sistemi'nde 28 adet level vardır Q leveli en alt kademe, V23 en üst kademedir. En alt kademe Q levelde maaş 30 dolardan başlar, en yüksek yayıncı level kazanç grubunda yani “V23” grubunda ise net kazanç olarak 27.500$ kazanç elde etmiş olursunuz.

LEVEL GRUBUNA GÖRE KAZANÇ;

Q Level en alt kademe; Yayıncı elmas 5000, normal yayın saati 20 saat, Oyun yayını 5 saat, aktif yayın 10 gün, temel maaş yok, elmas satış yok, toplam yayıncı maaşı bu level grubunda 30$ kazanır. Bu level grubu yayıncılar için sadece ilk aylık mevcuttur. İlk ay yeni yayıncılar motive olsun diye böyle bir sistem yapılmıştır.

- V23 yayıncılar için en yüksek level kazanç grubu; Yayıncı Elmas 5000, normal yayın saati 20 saat, Oyun yayını 5 saat, aktif yayın 10 gün, temel maaş 17500, Elmas satış 10000 toplam maaş 27500 dolar, ekstra bonus elmas 40000'dir. Tüm maaş sistemi için tablomuzu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca Kazanç elde etmek için bazı kurallar vardır. İşte Kurallar;

1. Aktif Gün sayılması için en az günde 1 saat görüntülü yayın(oyun yayını sayılmaz) açılması lazım.

2. Görüntülü Yayıncıların sesli yayından aldığı hediyelerin maaşı sesli yayın kurallarına göre hesaplanacaktır. Yani sesli aktif gün ve saatleri tamamlaması gerekiyor.

3. Yayıncılar yayın şartlarını doldurmak zorundadır. Sesli yayın, Oyun yayını veya aktif gün şartlarından herhangi bir şart eksikse %20 maaş alabilecektir. İki ya da tüm yayın şartı eksikse sadece %25 maaş alabilir. (toplam 5 saat altı maaş hak etmeyecektir.)

4. Yayıncılar tek hesapla yayıncı olmalıdır. Birden fazla hesapta yayıncı olanların maaşı komple kesilir ve kalıcı ban atılır.


DİĞER PROJELERİMİZ