SESLİ YAYINCI KAZANÇ TABLOSU

SESLİ YAYINCI KAZANÇ TABLOSU

SESLİ YAYINCI KAZANÇ POLİTİKASI


İnternetten para kazanmanın bir çok yolu vardır. Bunlardan biri de sesli canlı yayın yaparak para kazanmaktır. Sesli canlı yayın yapmak için kullanacağınız uygulama gayet basit bir işleyişe sahip olup güven ile düzenli veya part time olarak gelir elde edebileceğiniz bir platformdur. Sesli canlı yayına başlamadan önce kazanç politikamıza bakabilirsiniz.


Öncelikle Mico Live, yakın çevrede veya dünyadaki yeni insanlarla anında sohbet etmenize izin veren büyük ve popüler uygulamalarından biridir. Mico, sosyal sohbet deneyiminizi güvenli, kolay ve eğlenceli hale getirir. Mico Live'de metin mesajı, sesli sohbet, görüntülü sohbet ve daha fazlasını sağlar.


SESLİ YAYINCI KAZANÇ POLİTİKASI


Mico Sesli Canlı Yayıncı Maaş Sistemi'nde 27 adet level vardır A leveli en alt seviye kademesidir.V23 ise en üst seviye yayıncı kademesidir. En alt kademe A levelde toplam maaş 45 dolardan başlar en üst seviye olan V23 seviyede ise toplam 22.500$ kadar kazanç elde edebilirsiniz.


LEVEL MAAŞLARI;

A Level en düşük kademe; Yayıncı elmas 10.000, normal yayın saati 45 saat, aktif yayın 10 gün, temel maaş 25$, elmas satış 20$, toplam maaş tutarı ise toplam 45 dolar olarak hesaplanmıştır.


V23 en üst seviye; Yayıncı elmas kotası 5.000.000, sesli yayın saati 25 saat, temel maaş toplam 12.500$, yapacağınız elmas satış ise 10.000$ yapmaktadır. Tüm V23 seviye toplam maaşı ise 22.500$ yapmaktadır.


Ayrıca kazanç elde etmek için bazı kurallar;


1. Aktif Gün sayılması için en az günde 1 saat yayın açılması lazım.

2. Sesli Yayıncıların görüntülü yayından aldığı hediyelerin maaşı görüntülü yayın kurallarına göre hesaplanacaktır. Yani görüntülü aktif gün ve saatleri tamamlaması gerekiyor.

3. Yayıncılar şuanlık elmas satışı yapmasına gerek yok. her ayın birinde yönetim yayıncı kotasındaki elması silip yerine maaş yatıracaktır.

4. Yayıncılar yayın şartlarını doldurmak zorundadır. Sesli yayın, Oyun yayını veya aktif gün şartlarından herhangi bir şart eksikse %50 maaş alabilecektir. İki yada tüm yayın şartı eksikse sadece %25 maaş alabilir. (Toplam 5 saat altı maaş hak etmemektedir.)

5. Sesli yayıncılar tek hesapla yayıncı olmalıdır. Birden fazla hesapta yayıncı olanların maaşı komple kesilir ve kalıcı ban atılır.
DİĞER PROJELERİMİZ