YAYINCILIK HİZMETİ

YAYINCILIK HİZMETİ

YAYINCILIK HİZMETİ


Günümüzde Para kazanma yolları arasında en popülerlerden birisi internetten görüntülü veya sesli canlı yayın yaparak para kazanmadır. Öyle ki bunu yaparak para kazananların oranı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Görüntülü veya sesli canlı yayın yapacak insanlar, içeriklerini kendi belirliyor. Bu içerikler arasında şarkı oyun veya sohbet olabiliyor.


Büyük bir patlamayla hayatımıza giren Sesli veya Görüntülü canlı yayın konsepti gün geçtikçe büyük bir trend haline geldi ve büyümeye devam ediyor. Günümüzde bu gelişmeler ile canlı yayınlar para kazanmak için en önemli araçlardan biri konumunda. Bununla birlikte birçok mecra canlı yayın özelliklerine sürekli yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor. 2016 yılında sizler için hizmete başlayan Mares yayıncı ajansı olarak, sizlerin sesli veya görüntülü canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlamak için çalışıyoruz.


Mares yayıncılık ajansı olarak bu gelişen canlı yayın teknolojisine ve yeniliklere dünyada kullanılan en iyi uygulamalarla ve profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir.CANLI YAYIN HİZMETİ PÜF NOKTALARI


Sesli veya Görüntülü Canlı Yayıncılık Hizmeti vereceklerin yaptığı bazı hatalar vardır. Bu hataların sık sık yapılması yayınınızın kalitesini düşürür. Bu vereceğimiz hatalardan kaçınarak profesyonel ve kaliteli bir yayın yapabilirsiniz.


Yayınlarınızda dikkat çekici bir konu belirleyin; Yayın yaparken içeriğiniz ne kadar sıra dışı veya dikkat çekici olursa kullanıcılarında izleme veya dinleme oranı artar.


Her zaman pozitif olun ve eğlenin; Yayın yaparken Mutlaka gülümseyin, siz ne kadar eğlenceli gözükürseniz izleyicileriniz de bir o kadar eğlenerek sizi destekleyecekler. Mutlaka yayınıza olumsuz tepkiler gelecek. Bu durumlarda bile gülümsemenizi kaybetmeyin.


Bakış açısı getirin; Çok fazla izlenilen yayıncıları inceleyin, izleyiciler nelere ilgi gösteriyor. Bu araştırmayla yayınınıza kullanıcı çekmeniz çok daha kolaylaşacaktır.


Sosyal medyanın gücü; Yayınınızı sosyal mecralardan duyurun, Böylece izleyicilerin etkileşim oranını da artırmış olacaksınız.


İzleyicilerle Etkileşim; Canlı yayınlarda izleyicileriniz beğenilerini ifade etmek için birçok yorum yapıyorlar. Ve canlı yayınların en büyük özelliği anında etkileşimdir. Sizlere gelen yorumları ve soruları yanıtsız bırakmayın.


Canlı yayın ile para kazandıran uygulamalar arasında popüler ve kazancı en yükseklerinden birisi Mico Live canlı yayın uygulamasıdır.


Öncelikle Mico Live, Yabancı ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de sevilerek kullanılan para kazandıran uygulamadır. Uygulamada sadece yerli değil, yabancı kullanıcılarla da tanışma imkanı sağlanıyor. Canlı yayın akışınıza hem bizim ülkemizden hem de yabancı ülkeden gelen ziyaretçileri kitle olarak kendi bünyenize katarsanız çok kolay şekilde para kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden para kazanma için çalışanların çok stratejik ve uygulamada aktif olması gerekir. Yukarıda da bahsettiğimiz doğru taktikler bilinip uygulandığı zaman çok basit yollardan kazanç elde etmeniz mümkün olur. Yakın çevrede veya dünyadaki yeni insanlarla anında sohbet etmenize izin veren büyük ve popüler uygulamalarından biri olan Mico, sosyal sohbet deneyiminizi güvenli, kolay ve eğlenceli hale getirir. Mico Live'de metin mesajı, sesli sohbet, görüntülü sohbet ve daha fazlasını sağlar.


MİCO Live Hakkında Bazı Şeyler;


* Türkçe dahil 16 farklı dilde yerelleştirilmiştir ve mesajları otomatik çeviri ile istediğiniz dile çevirip anında yabancı arkadaşlarınızla etkileşimde olabilirsiniz.


* Canlı yayın açtığınızda tüm dünyada yayınlanan yayınınız sayesinde başka ülkedeki farklı ırktan çevrimiçi insanlarla sohbet başlatabilir ve küresel dolaşım elde edebilirsiniz.


* Farklı ülkedeki insanlarla ve tanıştığınız yeni arkadaşlarınızla ücretsiz kısa mesaj, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.


* Fotoğrafları ve anları çeşitli ilgi gruplarıyla paylaşın ve takipçiler kazanın.


* Canlı Yayına Geçtiğinizde takipçilerinizle etkileşim kurmak ve hedef kitlenizi yeni bir platform aracılığıyla artık sizde çok büyük bir insan olabilirsiniz.


* Sevenlerinizden sizlere gelecek olan ve gelen mesajlar esnasında atılan hediyeler ile ek gelir elde edebilmeniz çok yüksek ihtimallidir.


YAYINCILIK HİZMETİ İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ