Hakkimizda

HAKKIMIZDA


2016 yılında sizler için hizmete başlayan Mares yayıncı ajansı olarak, yayın uygulamaları ile olan iş ortaklığımıza devam ederek yayın uygulamaları platformumuzdan yayıncı olmak isteyenler için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günümüzde büyük bir popülarite yakalamayı başaran canlı yayınlar çok daha kazançlı hale dönüştü. İnsanlar ek gelir kazanmak istediği zaman bunu görüntülü veya sesli canlı yayın açarak yapmak çok daha cazip geliyor. Canlı yayınlarda zamanlarını eğlenceli geçirdikleri gibi bunun yanında maddi kazanç sağlıyorlar. Üstelik sizin için ekstra yorucu bir iş olmamakla beraber kolay yoldan para kazanmanın çözümünü de sunuyoruz. Sesli veya Görüntülü canlı yayından para kazanmak son derece kolay işlerden birisi. Sosyal medyayı çok aktif kullanan, kendine güvenen, girişken, konuşmayı seven, sosyal insanlar veya bu özellikleri bulunduğuna inananlar bizimle iletişime geçip sesli veya görüntülü canlı yayın yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Birçok ünlü kişi Mares Yayıncılık Ajansını tercih etti ve Canlı yayın yaparak kolay yoldan para kazanmaya devam ediyor. Bizi tercih edip sesli veya görüntülü yayıncılığı meslek haline getiren insanlar aylık minimum 600 dolar gibi bir gelir kazanabiliyor.

Bizi tercih eden ünlüler gibi düzenli yapacağımız sesli veya görüntülü canlı yayınlarla hedef kitlenizi belirleyerek kısa zamanda çok fazla izlenip yeni insanlara ulaşabilir ve düzenli yayın açarak hedef kitlenizi yükseltebilirsiniz. Türkiye'de ve dünyada Önden Gelen yayıncı ajansı olan Mares Yayıncı Ajansı tarafından bilinirliğinizin arttırılması için önemli bir adım atabilirsiniz. Meslek haline getirmekten ziyade işinizin yanında ek gelir kazanmak için de bizi tercih edebilirsiniz. Sosyalleşmeyi seven insanlar vaktini eğlenceli geçirip bir de bundan para kazanmak isteyebilir. Daha önce sizin gibi yayın açmayı düşünen birçok insan bize ulaştı ve yayıncı olmaya karar verdi. Ve eğlenerek gelir sağlamaya başladı.


Bunun için bize ulaşmak çok kolay. Hatta bunun için Kimlik bilgileriniz, (TC, anne adı, baba adı vb.) banka kartı bilgilerinizi de istemiyoruz.


Sesli veya Görüntülü yayın için kullanacağınız uygulama gayet basit bir işleyişe sahip olup güven ile düzenli veya part time olarak gelir elde edebileceğiniz bir canlı yayın platformudur. Cinsel içerikli paylaşımlar ve yayınlar, küfür ve hakaret, siyaset vb. tamamen yasaktır. Uygulamada canlı yayın yaparken izleyicilerden sizi rahatsız eden ve kafa denginiz olmayan kişileri kurallar çerçevesinde istediğiniz zaman yayından atıp yayınınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Para kazanmak için çok güzel ve kolay bir sisteme sahip. Yeteneğinize veya kendinize güveniyorsanız başvurunuzu yapın.


Bize başvuru yapıp sesli veya görüntülü yayıncı olmak için tek yapmanız gereken şey www.marestm.com web sayfamıza girip karşınıza çıkacak olan başvuru yapma butonuna basmanız. Açılan sayfada karşınıza çıkacak olan Ad, soyad, e-posta adresi, WhatsApp no (telefon numarası), GPAY no, Doğum tarihi (yıl olarak), tercih yani görüntülü yayıncı mı olmak istiyorsunuz yoksa sesli yayıncı mı? Bölümü, 2 adet fotoğraf ve son olarak mesajınızı yazmanız gerekiyor, mesaj bölümünde kendinizi tanıtabilir, yapmak istediklerinizi ve hedeflerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ardından gönder butonuna bastığınızda başvurunuz alınmış olacak. Ayrıca başvuru öncesi bize merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz Başvuru Öncesi Destek & Soru Hattımızdan 14.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet veren telefonumuzu arayabilir, aklınıza takılan ve öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Ajansımızın merkezi İstanbul Kadıköy'de olup bizlerle internet sitemiz www.marestm.com üzerinden iletişim kısmında bulunan iletişim bilgilerimizden çok rahat şekilde ulaşabilirsiniz.